سالی که نکوست

سفر در اولین روز بهار به دیاری که دوستش داری. 

روزی عجیب داشتم پر از اسرار مگو. مثل آدمی که همیشه در صفحه زندگی می کرده و حالا فهمیده یک خط عمود بر این صفحه وجود دارد.

دیروز هم روز قشنگی بود. مامان  مریم گلی از پایان نامه اش دفاع کرد. انصافا پشتکار او در این ده ماه گذشته که هم مریم را داشت و هم کارهای علمی اش را پیش می برد نمونه بود. از اندک دقیقه هایی که داشت بهترین استفاده را می کرد. چه پایان شیرینی هم داشت. من و مریم خودمان را رساندیم. مریم برای استادها شیرین کاری می کرد. چه خوب است که فصل پایان عطر مریم داشته باشد. تبریک به تو که بهترینی.

سال همه مبارک. 

/ 9 نظر / 11 بازدید
صبا

سلام، آغاز سال جديد و شروع بهار و همچنين فارغ التحصيلي مامان مريم گلي رو تبريك عرض مي كنم. سال خوبي پيش رو داشته باشيد. به مريم گلي هم بخاطر داشتن چنين پدر و مادري تبريك ميگم.[ماچ]

لیلی

ظریفی می گفت: سلام، اولین و کوتاه ترین بیانیه ی دوستی ست ... سلام ! [لبخند] نمی دونم دقیقا از کدوم جاده ها گذشتم تا به این جا رسیدم! اما می دونم که وقتی چشمات وُ می بندی "لیلای ِ لیلی" با سرانگشتش راه رو نشونت می ده! ... خیلی از مطالبتون رو نوشیدم، بلعیدم و حظ کردم ... وجودتون چُون همیشه سرشار از آرامش وُ خیر وُ نور ... نور الهی باشه برای خانواده، دوستان واقعی، دوستان مجازی و برای همه، همه و همه ... [گل]

خانوم مهندس

سال نوی شما هم مبارک ایشاله تبریک دفاع مریم گلی رو اینجا بنویسین

عابر ناشناس

سلام وتبریک مضاعف بابت نوروز وفارغ التحصیلی همسر محترمتان را پذیرا باشید موفق و پیروز وشادکام باشید

زهرا

سلام. عیدتون مبارک.وب فوق العاده خوب و جالبی دارید.اگر تمایل به تبادل لینک دارید به وبم سربزنید و بهم خبربدید که با چه اسمی لینکتون کنم.امیدوارم قبول کنید.سال خیلی خوبی رو برای شما و خانواده محترمتون ارزومندم.موفق باشید.

شهریار

سلام بهار مبارک[گل]

ای صبا نکهتی از خاک ره یار بیار ببر اندوه دل ومژده ی دلدار بیار سلام [گل]

دلتنگم یه عالمه خوابهای معنی دار دیدم که میشه از توش چند تاسناریو نوشت تا بعد بوس بای[گل]

سلام [گل] خوب هستی دوست جونم[لبخند]