بودن یا...؟

 

فکر کن امشب بمیرم، فرض کن فردا نباشم

فرق چندانی ندارد اینکه باشم یا نباشم...

/ 6 نظر / 9 بازدید

ای صاحب بهشت دل بسیار بسیار فرق می کند که باشید یا نباشید////هر چند همیشه و همیشه نزد ملیک مقتدرید واین آرزوی همه ماست که همیشه اینگونه باشیم...اصلا ارزش شما به این است که در بسیاری ازنوشته های شما انسان به یاد خدا میافتدو به این دلیل است که خیلی خیلی برای ما زمینیان فرق میکند که باشید یا نباشید

هیچکس

سلام.برای اغلب اتفاق میافته که یه روز می فهمیم که بود و نبودمون فرقی به حال خلق الله و کاینات نداره.همچین علمی خوبه.بستگی داره چه جوری بهش نگاه کنی.

بومرنگ

اين فكري هست كه اغلب ذهن مرا هم اشغال مي كند، همين جمعه گذشته بود وقتي كه به شدت در اندوه نداشته ها و خواستنشان غرق شده بودم استادم گفت فكر كن يك ماه ديگر مي ميري انوقت چه مي كني ؟ گفتم همه اينها را رها مي كنم ! اگرچه متاسفانه بخاطر مناسبات زندگي نمي توان به سرعت مثلا كاري را كه دوست نداري رها كني اما اين فكر ،به ميزان زيادي از چسبندگي به همه چيزهاي آزار دهنده كم مي كند ! اما شايد بيش از همه ي اثرات بيروني اي كه ما به دنبالش هستيم اثر دروني اي كه بر محيطمان بجا مي گذاريم اهميت دارد و بودنمان را با نبودنمان متفاوت مي كند . در خصوص شما با اينكه نمي شناسمتان، اما بقول دوست نوشتار قبلي، نوشته هاتان آرامشي خداگونه را به آدم منتقل مي كند پس وقتي از وراي كلامتان چنين حسي را منتقل مي كنيد پس حتما حضورتان براي اطرافيان غنيمتي است .

م چهرازی

سلام دوست من منم مثل خودت شعر میگم تازه وبلاگمو راه انداختم خوشحال میشم بخونی و نظر بدی

صنم

یا وفا یا خبر وصل تو یا مرگ رقیب بئد ایا که فلک زین دو سه کاری بکند

صنم

ای جااااان کلک گرفتم نکتشو فکرکن امشب بمیره فرض کن فردا نباشه انشا الله تعالی