بنیامین در لس آنجلس

یک چیزی رو یادم رفت تعریف کنم. لس آنجلس بودیم٬ می‌خواستیم بریم هالیوود رو ببینیم. علی تو ماشینش یه سی دی داشت که گفت این رو برای شما می‌خوام بزارم (می دونست که ما بچه مثبت هستیم). سی دی رو که گذاشت دیدم یه بنده خدایی که لکنت زبون داره سعی می‌کنه داد و هوار بکنه و هی می‌گه : اگه یه روزی ت ت ت ت تو رو ن ن ن ن نبینمت می‌میرم .. دنیا دیگه مث تو نداره ... نداره نه می‌تونه بیاره... گفتم حتما یکی از همین بچه قرتی های لس آنجلسی است که رفته توی حموم و ... علی گفت نه بابا این سی دی توی ایران پر شده و مجوز داره. خواننده‌ی اون هم موجودی به نام بنیامین هست. ظاهرا این بنیامین توی لس آنجلس هم خیلی طرفدار داشت. چند بار که گوش دادم از یکی از آهنگهاش خوشم اومد.

خوشحالم که دولت مهرورز و وزارت کیهان تونستن قدم مهمی در راه افزایش تولیدات غیر نفتی و تهاجم فرهنگی بردارن !

/ 4 نظر / 14 بازدید
مهرنوش

واجب شد برم اهنگاشو گوش بدم!!!!

بی نام

سلام. از بذل توجهتان به نوشته ام ممنونم. ببخشيد که نامم را نمي نويسم. با توجه به آزادي بياني که در نظام مقدس وجود دارد به من حق بدهيد که نامم را ننويسم. اين که شما فرموديد شير و خورشيد و تاج و شمشير از ابداعات زمان پهلوي است کاملا حق با شماست. به طوري که در همان دوران بارها شکل شمشير از شمشير دو لبه به شمشير يک لبه و شير با تاج و بدون تاج تغيير کرد. اما منظور من اين ابداعات نبود. بلکه اصل شير و خورشيد بود. اگر به کاخ گلستان تشريف برده باشيد نقش شير و خورشيد را بر در و ديوار آنجا زياد مي بينيد. پرچم سه رنگ با نقش وسط آن از زحمات امير کبير است.

بی نام

ادامه در جنگ شاه عباس صفوي با عثمانيها هم پرچم ايران سفيد رنگ بود با نقش شير و خورشيد. همچنين در تخت جمشيد هم، (که بعضي ها آن را افتخار ايرانيان مي دانند و بعضي ها مظهر ظلم و طاغوت) هم از نقش خورشيد زياد استفاده شده و هم از نقش شير. در شاهنامه هم از اين دو با احترام زيادي ياد شده است که البته شما به ادبيات و تاريخ ايران مسلط تر هستيد. شير از گذشته دور در ايران مي زيسته و متاسفانه در زمان قاجاريه نسل آن منقرض شده است. شير مورد احترام ايرانيان بوده و هست (ادبيات عاميانه فعلي) و ربطي به شاهنشاهي ندارد و توتم ايرانيان است. مثل روباه که توتم انگليسيهاست. يا خروس که توتم فرانسويهاست و يا اژدها توتم چينيها. در مورد آرم سيکها هم باور کنيد وقتي اولين بار آن را ديدم نزديک بود شاخ در بياورم. قصد توهين و تهمت به کسي را ندارم. باور کنيد آرزوي من هم اين است که در راه وطنم شهيد شوم و روي تابوتم پرچم فعلي ايران را قرار دهند. اما چه کنم که سوالهاي بي جواب زيادي دارم. با تشکر.

يه بی نام ديگه

اين آقای بنيامين چند تا کار خيلی خوب ديگه هم داره. اّ»گّآي چيه و چرا رو چند تاشو ايشون ساخته که بچه ها خيلی دوست دارند