بگذرد ایام هجران نیز هم

الحمد لله رب العالمین

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عابر جديد

رأی خس وخاشاک چوگردید نمایان/ طوفان زده شد انجمن اصولگرایان/ دیگر به سرآمد لج و لجبازی نادان/ خودشیفته ی پرده در و عين خدايان/ آن روز که گفت بگم بگم همه بگفتند/ ای وای از آن روز رسد عمر تو پایان/

ريحانه

شكر...

یاسمین

بله الحمدالله رب العالمین که رسانه های بیگانه شاد شدند ولی نه از مشارکت مردم! الحمدالله رب العالمین که دیشب در خیابان های شهر فریاد مرگ بر ولایت فقیه سر دادند . . . الحمدالله رب العالمین که روزنامه سوئیسی نوشت مردم ایران نشان دادند تحمل سختی را ندارند . . . الحمدالله رب العالمین که همان هایی که میگفتند نظام اسلامی دروغگو و متقلب است الان میگویند کاملا دموکرات است ! الحمدالله رب العالمین . . . بنده به جناب دکتر روحانی عزیز تبریک میگویم و فقط امیدوارم و انشاءالله در تحقق اهداف ملت و انقلاب تلاش کنند و باز امیدوارم هیچ کدام راهی نرویم که دل دشمن شاد شود . " امام به ما یاد داد؛ باید از عمل به وظیفه خوشحال بود و به نتیجه کاری نداشت " پس سکوت میکنیم و میگوییم انشاءالله همه این ها خیر است . انشاءالله خیر است ، همین که ثابت شد تهمت تقلب و دروغگویی برای بر هم زدن آرامش کشور مناسب خودشان است خیر است . . .

عماره

سلام دوست عزیز منت گذاشتید بر ما درست است همان گونه که گفتم رای من ایشان نبودند تا خدا چه بخواهد

آئین مهر

شهناز موسیقی ایران درگذشت.. روحش شاد یادش جاودان

ناشناس

ومكرواومكرالله والله خيرالماكرين آنچه در جريان است خواست تماميت خواهان متكبر نيست ، تدبير خداست

هیچکس

بیا یه شعر خوب بذار.حالا که طفل شادی بازراهش را در این مرزها یافته استو حالا که امید کم کمک رخ می نماید.بیا یه شعر خوب بذار.دلمان هوای غزلتان را کرده است.

از سیاتل

با سلام و عرض تبریک.

سلام

[گل][گل][گل][گل][گل][گل]

سائل

سلام علیکم.آیا آیت الله سیستانی هم جز’ مکتب تفکیک هستند ؟ممنون