خسرو شیرین سخنان

 مراد بیگ ... پدر کیمیا ... حمید هامون...

سریال روزی روزگاری خسرو شکیبایی مراد بیگ

حال همه‌ی ما خوب است

اما ...

تو باور نکن..

-----

چقدر این صحنه ی مواجهه‌ی قلی خان با مراد بیگ رو دوست داشتم. قلی‌خان وقتی جوون بود با خودش عهد کرد که هزار تا قافله رو لخت کنه. بعد با خودش گفت ببینم می تونی یه قافله رو به سلامت برسونی؟ نتونست و مشغول ذمه ی خودش شد..

/ 9 نظر / 12 بازدید
غریب آشنا

خدایش رحمت کناد! دلم گرفت...

همون..8102

خوشا او که این همه قلب ،‌خانه او بودند و چه خانه های سبزی! کاش امروز تو مراسم بودین استاد!...

محسن

مردم دوستش داشتند. خوب بود. . . زیبایی داشت . . . خواب دیده بود خانه ای خریده است خانه اش سبز باشد نامه اش کوتاه و ساده باشد حالش خوب باشد از توی کلاهش خبر داشته باشد خسرو باشد شکیبا باشد . . . الهی خدا به شخصه قل قلی اش کند.

زهرا

سلام استاد. راستش برای من باورکردنی نبود. ...وفقط خاطره هاست که چه شیرین و چه تلخ دست ناخورده به جا می ماند

گلبرگ های سوخته

نگاهم کرد و چه غریب بود نگاهش با دل من ! میدانست نگاهش کافی است برای ابراز دردی که دارم ...هنوز خوب میدانست نگاه را بهتر از کلام میخوانم !! چقدر عوض شده بود ...

آژانس خبري _ تحلیلی هنر «آرت نا»

هنرمند گرامی، سلام آژانس خبري _ تحلیلی هنر «آرت نا» سعي دارد با حضور در کنار ديگر پايگاه هاي اطلاع رساني تخصصي کشور در زمينه هاي مختلف هنري ، با ايجاد مرکزي جامع در زمينه هنرهاي تجسمي اين امکان را به وجود آورد تا مخاطبين بتوانند بدور از هر گونه سر درگمي و اتلاف وقت با رجوع به «آرت نا» نيازهاي خود را بر آورده نموده و از اتفاق ها و رخدادهاي هنري کشور اطلاع پيدا نمايند. عزيزاني که علاقمند به همکاري با پايگاه اطلاع رساني « آرت نا» مي باشند مي توانند در کليه زمينه هاي هنرهاي تجسمي ؛ اخبار ، مقالات، يادداشت ، نقد و تحليل، مطالب خود را به info@artna.ir ارسال نموده تا در اسرع وقت جهت اطلاع در اختيار ديگر علاقمندان حوزه هنرهاي تجسمي قرار گيرد. با تشکر روابط عمومی آژانس خبري _ تحلیلی هنر «آرت نا» www.artna.ir

صنم

روحش شاد که فقدانش هرچی بگذره بیشتر محسوسه تکرار ناپذیر بود. صداش رو روی اشعار سید علی صالحی نامه ها شنیدم وتاااا کجااااها که نرفتم مرسی از هدیه ی سیدی.

صنم

من راه خانه ام را گم کرده ام نامم را اسامی خوب کسانم را