بهشت دل

من می نویسم به امید اینکه روزی عابر ناشناسی از این کوچه بگذرد و احساس کند پاسخ سوالش را یافته یا لااقل در این کره ی خاکی یکی هست که مثل او فکر می کند

انقلاب مخملی محمود
ساعت ۱٠:۳۸ ‎ق.ظ روز ٤ امرداد ۱۳۸۸  کلمات کلیدی: ایران ، سیاست

جای شما خالی، چند روزی مسافرت بودم. رفته بودیم به گوشه ای از تاریخ تا عاقبت ظالمان را ببینیم و یک کمی هم دلمان خنک بشود. 

حالا که برگشتم دیدم محمود چه سرو صدایی راه انداخته. به قول داستان سرایان اصولگرا انقلاب مخملی راه انداخته.

 بازی انتخاب مشایی (من احتمال می دهم قضیه مشایی سناریوی برای انحراف افکار عمومی از انتخابات و مسایل مابعد آن باشد) و حالا هم عزل پی در پی وزیران به خاطر اعتراض به اسفندیار کابینه. چه کسی فکر می کرد سرمقاله نویس سابق کیهان و وزیر ارشاد فعلی هم تحمل نشود؟

 آقا محمود انگار استعداد بی نطیری در التهاب آفرینی دارد. کفن پوشان قم هم چهار سال است که انگار به خواب اصحاب کهف رفته اند و یادشان رفته که می گفتند جانمان را برای ولایت می دهیم و امر ولی امر نباید زمین بماند.

خدا را شکر که به این سرعت پرده بر افتاد. از آقای احمدی نژاد به خاطر این همه هنرنمایی تشکر می کنم. من فکر می کنم ستاد آقای موسوی به ایشان پول داده تا در راستای پیشرفت انقلاب مخملی این کارها را بکنند!!

مدیر مسوول کیهان روزی گفته  بود سیاست رانندگی در جاده یک طرفه با ماشین بی ترمز است. امیدوارم تا به حال فهمیده باشند که چنین ماشینی با چنان راننده ای به کجا خواهد رفت.

منبع: 

 http://alef.ir/1388/content/view/50084/

http://alef.ir/1388/content/view/50085/

پی نوشت: حوادث هوایی اخیر رو تسلیت عرض می کنم

این هم خبری جالب از تایید تقلب وزیر دولت: http://alef.ir/1388/content/view/50076/